De Britse topatlete Emma Pallant-Browne werkt aan haar comeback en keert op 8 maart terug in wedstrijdverband. Na de geboorte van haar zoon Lochlan, kwam Pallant-Browne niet meer in actie – in ieder geval niet tijdens een triathlon – maar daar komt over een paar weken dus verandering in.
Bij welke race Pallant-Browne haar comeback maakt, vertelt de atlete nog niet. Wel geeft ze dus aan dat dit op 8 maart zal gebeuren, wat een nieuwe IM 70.3 wedstrijd in Uruguay, een eveneens nieuwe IM 70.3 in BraziliĆ« en de ‘Hell of the West’ in Queensland, AustraliĆ« als voornaamste opties overlaat.
Pallant-Browne bleef tot lang in haar zwangerschap doorsporten en regelmatig was ze nog te zien in voornamelijk hardloopwedstrijden. Ook na haar zwangerschap pakte ze die draad snel weer op en deed ze samen met haar partner Jaryd Browne eveneens mee aan een Hyrox-event.
Emma Pallant-Browne keert volgende maand terug na geboorte zoon























