Onder warme omstandigheden zijn Melvin Welsink en Fleur Hiensch deze ochtend naar de winst bij Triathlon Noordwijkerhout gesneld. Beide atleten wonnen daar de Kwart Triathlon.

Bij de mannen was de strijd om het podium lekker spannend, met redelijk kleine verschillen. Toch wist Welsink zich van een redelijk afgetekende overwinning te verzekeren door in een tijd van 1:57:03 over de finish te komen. Daarmee bleef hij net iets meer dan een minuut voor Koen van den Bosch, die tweede werd in 1:58:07. Het podium was niet volledig Nederlands, want met Jeroen Mathys was het een Belg die derde werd in 1:58:58.

Bij de vrouwenrace waren de verschillen aanzienlijk groter en kon Hiensch rustig van haar overwinning genieten voordat de runner-up over de streep kwam. Hiensch finishte haar wedstrijd in 2:22:54, terwijl Dieke Klein tweede werd in 2:31:42. Het podium was compleet toen Maaike van der Voort over de streep kwam en derde werd in 2:36:24.