Stop even waar je mee bezig bent, kom van je fiets af, trek je hardloopschoenen uit en lees dit bericht aandachtig door. Er dient zich tenslotte een unieke kans aan: Canyon is voor 2027 namelijk op zoek naar een Canyon Speedmax Ambassador en in samenwerking met 3athlon.nl wordt daar de komende weken een geschikte atleet voor geselecteerd.

Laten we eerst beginnen met te vertellen wat je als Canyon Speedmax Ambassador allemaal krijgt aangeboden – dat is tenslotte een hele hoop en misschien zelfs een droom die uitkomt.

Als Canyon Speedmax Ambassador krijg je het volgende:

-In 2027 gebruik van de nieuwe Canyon Speedmax CF SLX, inclusief bikefit bij Canyon. Maat en kleur fiets naar keuze, maar wel op basis van beschikbaarheid.

-Een bijpassende kledingset van Canyon

-Een gratis startbewijs voor Challenge Almere-Amsterdam 2027 (afstand naar keuze)

-Een gratis 3athlon T-shirt

-Een gratis boek ’40 jaar Holland Triathlon: van pionieren tot Almeerse traditie’

Wat levert de Canyon Speedmax Ambassador?

Natuurlijk wordt er ook iets van de nieuwe Canyon Speedmax Ambassador verwacht, en wel het volgende:

-Periodieke content: minimaal één keer per maand een post/reel op eigen socials, waarin zowel @Canyon_road als @3athlon.nl worden getagt

-Ongoing stories op socials, met tags naar @Canyon_road en @3athlon.nl

-4 keer medewerking verlening aan een blog op 3athlon.nl (geschreven door redactie 3athlon.nl, op basis van interview) en (minimaal) één keer aanschuiven in 3athlon Praat Podcast.

-Verplichte aanwezigheid bij belangrijke momenten, zoals de overhandiging van de Canyon Speedmax en bijbehorende bikefit, plus aanwezigheid bij een (nader te bepalen) Social Ride van Canyon. 3athlon.nl doet van deze momenten verslag.

Hoe meld je je aan om mee te dingen naar selectie?

Misschien nog wel de belangrijkste vraag: hoe maak je kans om de gelukkige Canyon Speedmax Ambassador te worden? Eigenlijk heel simpel!

Tijdens het weekend van Challenge Almere-Amsterdam (10-13 september 2026) vind je twee Canyon Speedmax modellen op de evenementenlocatie (Esplanade). Eén van deze fietsen staat tijdens de 3athlon Praat live podcastname op het Erdinger Podium (vrijdag 11 september, 13:00 – 14:00 uur) en de tweede Speedmax – en die is belangrijker – staat alle dagen in de centrale hal van de schouwburg. Naast deze fiets vind je een QR-code, die je verwijst naar een speciale pagina. Op deze pagina kun je jouw gegevens achterlaten. Belangrijkste daarbij is dat je duidelijk aangeeft waarom je denkt dat jij de perfecte Canyon Speedmax Ambassador voor 2027 bent. Uiteindelijk wint de atleet met de beste motivatie. Logischerwijs is een goed bereik op socials een enorme pré.

Ook kun je de komende weken terecht op de volgende link, https://click.canyon.com/4x1ZbJB, die je niet alleen hier, maar ook in volgende artikels en in de shownotes van 3athlon Praat kunt vinden. Via deze link kun je jouw motivatie en gegevens óók achterlaten. In alle gevallen is het noodzakelijk dat je lid bent (en als je dat nog niet bent, dien je dat dus te worden) van de Canyon NL Strava club: hierop wordt bij de uiteindelijke selectie van de Canyon Speedmax Ambassador daadwerkelijk gecontroleerd. Uiteraard kun je (per persoon) slechts één keer aanmelden voor de actie.

Je kunt je gegevens tussen 1 en 30 september achterlaten. De winnaar wordt uiteindelijk op 20 oktober bekendgemaakt via 3athlon.nl en Canyon NL-kanalen.